GS81302DT37GE-450I
Product Categories
Original ICs Component Co Ltd
Contact Now
GS81302DT37GE-450I
Category : Integrated Circuits (ICs) Memory Memory
Memory Size : 144Mbit
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tray
Series : -
DigiKey Programmable : Not Verified
Memory Interface : Parallel
Write Cycle Time - Word, Page : -
Supplier Device Package : 165-FPBGA (15x17)
Memory Type : Volatile
Mfr : GSI Technology Inc.
Clock Frequency : 450 MHz
Voltage - Supply : 1.7V ~ 1.9V
Package / Case : 165-LBGA
Memory Organization : 4M x 36
Operating Temperature : -40°C ~ 100°C (TJ)
Technology : SRAM - Quad Port, Synchronous
Base Product Number : GS81302DT37
Memory Format : SRAM
Contact Now
SRAM - Quad Port, Synchronous Memory IC 144Mbit Parallel 450 MHz 165-FPBGA (15x17)